Arvonnan järjestäjä
Kiinteistönvälitys Otso Lkv Oy
Y-tunnus 3102962-3
Hallituskatu 18 B LH 1, 28100 Pori
info@otsolkv.fi
Osallistumisaika
Arvontaan voi osallistua 15.8.2026 klo 8.00–20.00 täyttämällä osallistumislomakkeen.
Osallistumisoikeus
Arvontaan voivat osallistua kaikki Suomessa asuvat luonnolliset henkilöt. Kiinteistönvälitys Otso Lkv Oy:n työntekijät ja heidän samaan talouteen kuuluvat perheenjäsenensä eivät voi osallistua arvontaan. Yksi osallistuminen henkilöä kohden.
Palkinnot
Arvonnassa arvotaan kaksi palkintoa:
- palkinto
Philips Airfryer 2000 Series
- palkinto
Otso Lkv:n tuotepaketti
Palkintoja ei voi vaihtaa rahaksi tai muuhun tuotteeseen.
Voittajan valinta
Voittaja arvotaan 24.8.2026 kaikkien hyväksytysti osallistuneiden kesken.
Voittajaan ollaan yhteydessä sähköpostitse. Mikäli voittajaa ei tavoiteta 7 vuorokauden kuluessa yhteydenotosta, järjestäjällä on oikeus arpoa uusi voittaja.
Henkilötietojen käsittely
Osallistujien henkilötietoja käytetään arvonnan toteuttamiseen, voittajan tavoittamiseen sekä mahdollisen markkinointisuostumuksen perusteella markkinointiviestintään.
Markkinointisuostumuksen antaminen on vapaaehtoista eikä ole arvontaan osallistumisen edellytys.
Tietoja käsitellään voimassa olevan tietosuojalainsäädännön mukaisesti. Arvonnan toteuttamiseen kerätyt henkilötiedot poistetaan kohtuullisen ajan kuluessa arvonnan päättymisestä, ellei niiden säilyttämiseen ole lakisääteistä perustetta tai osallistuja ole antanut erillistä markkinointisuostumusta.
Lisätietoja henkilötietojen käsittelystä löytyy yrityksen tietosuojaselosteesta. https://otsolkv.fi/tietosuojaseloste/
Muut ehdot
Järjestäjä vastaa palkintoon mahdollisesti liittyvästä arpajaisverosta.
Järjestäjä ei vastaa teknisistä häiriöistä tai muista osallistujasta riippumattomista syistä, jotka voivat estää arvontaan osallistumisen.
Järjestäjä pidättää oikeuden tehdä sääntöihin vähäisiä muutoksia tai keskeyttää arvonnan perustellusta syystä.
Arvontaan sovelletaan Suomen lakia.
